Opinie użytkowników

Olga Karpińska, gospodyni domowa, wiek 38 lat


Moim największym problemem były paraliżujące ataki kolki żółciowej. Dokuczliwe bóle budziły mnie w nocy i nie pozwalały normalnie funkcjonować za dnia. Setki nieprzespanych nocy. Cały arsenał tabletek przeciwbólowych, przeciwzapalnych i rozkurczających. A efekt... Jak bolało, tak boli. Miałam dużo małych kamieni w pęcherzyku żółciowym. Lekarz polecał operację usunięcia pęcherzyka.

Postanowiłam wziąć sprawy we własne ręce. Znalazłam Ostropest. Kupiłam 3-miesięczną kurację. Zdyscyplinowałam się i zaczęłam kurację. Nie było to uciążliwe. Musiałam tylko pamiętać o regularnym spożywaniu 2 łyżeczek ostropestu dziennie. Po miesiącu były rezultaty; brak nawrotów kolki. Zastosowałam jeszcze metodę na bezoperacyjne usuwanie drobnych kamieni, którą otrzymałam razem z zakupionym zestawem. I rzeczywiście jak poszłam do lekarza po pół roku stosowania ostropestu, badania potwierdziły brak kamieni. Teraz stosuję ostropest profilaktycznie 1 łyżeczkę dziennie. Ataki kolki już nie wróciły. (aby wzmocnić działanie Ostropestu przy walce z kamicą zaleca się łączną kurację z Cystone »)

Adam Laskowski, pracownik fabryki chemicznej, wiek 43 lata


20 lat pracowałem w fabryce produkującej nawozy sztuczne. Za pracę w warunkach szkodliwych miałem dodatek, więc myślałem, ze nie jest tak źle. Po tych 20 latach wdychania trujących substancji zacząłem mieć wzdęcia, wodobrzusze i zasłabnięcia. Żona śmiała się, że mam piwny brzuch. Zrobiono nam szczegółowe badania kontrolne. Wykazały one ciężkie uszkodzenia wątroby u mnie i u wszystkich z dłuższym stażem pracy. Zagrożenie marskością i zagrożenie życia w wyniku nagromadzenia w ciele substancji chemicznych, których osłabiona wątroba nie była w stanie rozkładać.

Przeszedłem kilka terapii konwencjonalnych, specjalistyczne leczenie. Poprawa była bardzo mierna. Lekarz zaproponował ubieganie się o rentę, gdyż powiedział wprost, że z taką wątrobą długo nie pociągnę pracując w takich warunkach. W moim mieście jest takie bezrobocie, że jak zrezygnuję z pracy, to na kuroniówce z żoną i trójką dzieci też długo nie pociągnę. Postanowiłem poszukać czegoś na własną rękę. Znalazłem. Ostropest spełnił moje oczekiwania. Próby wątrobowe poprawiły się na tyle, że mój hepatolog był pod wrażeniem. Dalej pracuję. Minęło kolejne pięć lat. Wątroba działa bez zarzutów. Wzdęcia wodobrzusze i zasłabnięcia minęły. Ostropest działa. Polecam.

Marta Kacperska, bibliotekarka, wiek 46 lat


Nigdy nie miałam większych problemów z wątrobą. Aż do dnia, gdy znajomi zaprosili nas na przyjęcie. Miałam natomiast małe kamienie w woreczku żółciowym i używałam ostropestu, jako preparat żółciopędny. Na wspomnianym przyjęciu jedliśmy smażone grzyby. Miały to być gąski. Był też alkohol. Na drugi dzień miałam ciężkie zatrucie pokarmowe zawroty głowy, wymioty. Przyjechało pogotowie. W szpitalu rozpoznanie - zatrucie muchomorem sromotnikowym. Spośród 12 osób, które były na przyjęciu przeżyły tylko 4 osoby (trzy, które nie jadły grzybów) i ja. Mój stan poprawiał się szybko. Po kilku dniach wyszłam ze szpitala. Przeżyłam zatrucie sromotnikiem, gdyż Ostropest uratował mi życie. Okazało się, że nie tylko mi.

Marcin Adamek, emerytowany pracownik poczty, wiek 74 lata


Dlaczego stosuję Ostropest plamisty? Cierpię na objawy niewydolności wątroby: wzdęcia po jedzeniu, krwawienia i wybroczyny, wodobrzusze, problemy z koncentracją, ciągłe zmęczenie. Wątrobę zniszczyła mi chemioterapia. Leczenie farmakologiczne praktycznie nie dawało poprawy. Przetestowałem całą masę preparatów i nic to nie dało. Stosowałem też doraźnie tabletki przeciwbólowe, jak już nie mogłem wytrzymać z bólu. W końcu trafiłem na Ostropest. Po miesiącu regularnego stosowania pozbyłem się wzdęć i wodobrzusza. Po 3 miesiącach ustąpiło zmęczenie. Przy okazji obniżył się cholesterol. To taki miły skutek uboczny. Mi pomogło. Poza ostropestem stosowałem także Błonnik witalny, aby wyregulować pracę jelit. Gorąco pozdrawiam.

Komentarze

» Zamów Ostropest plamisty » Stosuj » Zdrowiej »

Całe nasiona, ziarna ostropestu »

Najwydajniejszy i najzdrowszy w stałej suplementacji!

Ostropest mielony, w proszku »

Niewskazany! » Więcej »

Sok z ostropestu »

Ostropest w płynie

Olej z ostropestu »

Suplement na zimno i kosmetyk w jednym

Wyciągi, ekstrakty z ostropestu »

Wygodne stosowanie i mocne działanie

Najpopularniejsze artykuły na Ostropest-Plamisty.blogspot.com

Dawkowanie i sposoby przygotowania Ostropestu do spożycia

Wskazania i zastosowanie ostropestu plamistego

Ostropest plamisty. Naturalna rewitalizacja i detoksykacja organizmu. Roślinne wsparcie metabolizmuDOŁĄCZ DO NAS ↓